Apie

Mūsų tikslas padėti visiems norintiems susiorientuoti didelėje informacijos jūroje ir nukreipti teisinga linkme. Dabartiniu metu informacijos kiekis yra toks didelis, kad norint ją atsirinkti, reikia daug savaičių arba net mėnesių. Tuo labiau, kad dauguma informacijos yra užsienio kalba. Eilinis žmogus tam neturi nei sugebėjimų nei laiko. Stengsimės pritraukti kuo daugiau  šios srities specialistų, pateikti kuo daugiau informacijos apie slidinėjimą,kurortus ir oro sąlygas vienoje vietoje. Taip pat sieksime, kad kiekvienas lankytojas galėtų parašyti savo nuomonę ir atsiliepimus,  pasidalinti patirtimi,nuotraukomis ir įspūdžiais su visais tinklalapio skaitytojais.

Darbai bus vykdomi etapais. Tai reiškia, kad kiekvienas skyrius bus pildomas palaipsniui, atsižvelgiant į turimą informaciją ir pastabas. Vėliau bus sukurtas forumas, kur visi norintys galės bendrauti tarpusavyje, keistis įspūdžiais ir informacija. Planuojame kiekvienam turizmo  skyriui sukurti atskirą fotogaleriją, kur bus galima pasižiūrėti gražių vaizdų ir patirtų įspūdžių iš įvairių pasaulio vietų.

 

Portalas yra kūrimo stadijoje, todėl informacija bus talpinama etapais.

Visus atsiliepimus ir pasiūlymus siųskiteŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

WhatsApp +37060015290